60 m K
1.
9.50
1 s4
ZA£ÊSKA Amelia
KS Podlasie Bia³ystok
2013
Z/4036/24
U12
PD
Bia³ystok (M /
E
)
2024-05-05
0.0
--
LDK!
2.
9.64
1 s2
REÆKO Matylda
KS Podlasie Bia³ystok
2013
Z/4031/24
U12
PD
Bia³ystok (M /
E
)
2024-05-05
-0.4
--
LDK!
3.
9.80
1 s3
KURZAWA Milena
KS Podlasie Bia³ystok
2013
Z/4588/24
U12
PD
Bia³ystok (M /
E
)
2024-05-05
-0.4
--
LDK!
4.
9.85
2 s4
¯YNEL Julia
KS Podlasie Bia³ystok
2013
Z/4590/24
U12
PD
Bia³ystok (M /
E
)
2024-05-05
0.0
--
LDK!
5.
9.99
2 s3
£UKASZUK Iga
KS Podlasie Bia³ystok
2013
Z/2877/24
U12
PD
Bia³ystok (M /
E
)
2024-05-05
-0.4
--
LDK!
6.
10.00
1 s1
KRYSIEWICZ Kamila
KS Podlasie Bia³ystok
2013
Z/4587/24
U12
PD
Bia³ystok (M /
E
)
2024-05-05
-0.9
--
LDK!
7.
10.07
3 s3
SZCZOTKA Blanka
KS Podlasie Bia³ystok
2013
Z/4033/24
U12
PD
Bia³ystok (M /
E
)
2024-05-05
-0.4
--
LDK!
8.
10.11
3 s4
SZYMAÑSKA Natalia
KS Podlasie Bia³ystok
2013
Z/3574/24
U12
PD
Bia³ystok (M /
E
)
2024-05-05
0.0
--
LDK!
9.
10.19
2 s2
KOCHANOWSKA Lena
KS Podlasie Bia³ystok
2013
Z/3578/24
U12
PD
Bia³ystok (M /
E
)
2024-05-05
-0.4
--
LDK!
10.
10.44
2 s1
HO£OWNIA Hanna
KS Podlasie Bia³ystok
2013
Z/3575/24
U12
PD
Bia³ystok (M /
E
)
2024-05-05
-0.9
--
LDK!
100 m K
1.
11.54
1 s1
KACZMAREK Natalia
KS Podlasie Bia³ystok
1998
Z/1152/14
Sen
PD
Pretoria (RSA) (1 /
F
)
2024-01-27
+1.2
M
KNS
2.
11.86
1 s1
GRANASZEWSKA Marlena
KS Podlasie Bia³ystok
1998
Z/1209/14
Sen
PD
Bia³ystok (M /
E
)
2024-05-05
-0.2
I
3.
12.99
2 s1
TOMCZYK Natalia
KS Podlasie Bia³ystok
2008
Z/3217/20
U18
PD
Bia³ystok (M /
E
)
2024-05-05
-0.2
III
LDK!
OSU
KN B
4.
13.05
3 s1
RACZKOWSKA Gabriela
KS Podlasie Bia³ystok
2006
Z/1708/22
U20
PD
Bia³ystok (M /
E
)
2024-05-05
-0.2
III
LDK!
OSU
KN B
5.
13.08
1 s1
BOSZKO Gabriela
KS Parkiet Hajnówka
2007
Z/0611/21
U18
PD
Bia³ystok (1 /
F
)
2024-05-03
-0.5
III
LDK!
6.
13.16
1 s3
URYNOWICZ Maja
KS Podlasie Bia³ystok
2011
Z/6367/22
U14
PD
Bia³ystok (1 /
F
)
2024-05-03
-0.1
III
LDK!
7.
13.33
4 s1
SZYMIEL Aleksandra
KS Podlasie Bia³ystok
2008
Z/1596/22
U18
PD
Bia³ystok (M /
E
)
2024-05-05
-0.2
IV
LDK!
KN B
8.
13.34
1 s2
ARCISZ Katarzyna
MKS Juvenia Bia³ystok
2008
Z/14399/21
U18
PD
Bia³ystok (1 /
F
)
2024-05-03
-1.2
IV
9.
13.35
2 s1
SALNIKOW Pola
KS Podlasie Bia³ystok
2008
Z/10649/21
U18
PD
Bia³ystok (1 /
F
)
2024-05-03
-0.5
IV
LDK!
OSU
KN B
10.
13.36
3 s1
MIELECH Weronika
UKS Czwórka Bia³ystok
2008
Z/4134/23
U18
PD
Bia³ystok (1 /
F
)
2024-05-03
-0.5
IV
200 m K
1.
23.05
1 s1
KACZMAREK Natalia
KS Podlasie Bia³ystok
1998
Z/1152/14
Sen
PD
Pretoria (RSA) (1 /
F
)
2024-01-27
+1.4
MM
KNS
2.
23.84
1 s1
GRANASZEWSKA Marlena
KS Podlasie Bia³ystok
1998
Z/1209/14
Sen
PD
Bia³ystok (M /
E
)
2024-05-05
-0.5
M
3.
25.35
2 s1
ROMANIUK Nikola
KS Podlasie Bia³ystok
2008
Z/0010/21
U18
PD
Bia³ystok (M /
E
)
2024-05-05
-0.5
II
LDK!
OSU
KN B
4.
27.53
1 s2
HERMANOWSKA Julia
KS Podlasie Bia³ystok
2010
Z/1602/22
U16
PD
Bia³ystok (1 /
F
)
2024-05-03
+0.7
IV
LDK!
OSU
5.
27.77
3 s1
SZYMIEL Aleksandra
KS Podlasie Bia³ystok
2008
Z/1596/22
U18
PD
Bia³ystok (M /
E
)
2024-05-05
-0.5
IV
LDK!
KN B
6.
28.52
2 s2
NIEGOWSKA Kinga
KS Podlasie Bia³ystok
2009
Z/2345/22
U16
PD
Bia³ystok (1 /
F
)
2024-05-03
+0.7
V
LDK!
7.
28.85
3 s2
PIASECKA Aleksandra
KS Podlasie Bia³ystok
2009
Z/0688/22
U16
PD
Bia³ystok (1 /
F
)
2024-05-03
+0.7
V
LDK!
8.
29.04
1 s3
KARCZ Martyna
KS Prefbet-Sonarol
2007
Z/5620/22
U18
PD
Bia³ystok (1 /
F
)
2024-05-03
+0.6
--
LDK!
OSU
9.
29.37
1 s4
JEGIER Patrycja
KS Podlasie Bia³ystok
2009
Z/5993/23
U16
PD
Bia³ystok (1 /
F
)
2024-05-03
+1.3
V
10.
29.97
2 s4
GAWRYLUK Alicja
KS Podlasie Bia³ystok
2010
Z/1188/24
U16
PD
Bia³ystok (1 /
F
)
2024-05-03
+1.3
V
LDK!
200 K z wiatrem
1.
26.88
1 s1
ARCISZ Katarzyna
MKS Juvenia Bia³ystok
2008
U18
PD
Bia³ystok (1)
2024-05-03
+2.2
2.
27.59
2 s1
BOSZKO Gabriela
KS Parkiet Hajnówka
2007
U18
PD
Bia³ystok (1)
2024-05-03
+2.2
3.
27.82
3 s1
MIELECH Weronika
UKS Czwórka Bia³ystok
2008
U18
PD
Bia³ystok (1)
2024-05-03
+2.2
4.
28.17
4 s1
BUDZISZ Kinga
KS Podlasie Bia³ystok
2007
U18
PD
Bia³ystok (1)
2024-05-03
+2.2
5.
28.76
5 s1
ZAREMBA Magdalena
KS Podlasie Bia³ystok
2007
U18
PD
Bia³ystok (1)
2024-05-03
+2.2
6.
29.15
6 s1
GO£ÊBIOWSKA Joanna
MKS Juvenia Bia³ystok
2007
U18
PD
Bia³ystok (1)
2024-05-03
+2.2
300 m K
1.
35.52
1 s
KACZMAREK Natalia
KS Podlasie Bia³ystok
1998
Z/1152/14
Sen
PD
Potchefstroom (RSA) (1 /
F
)
2024-01-30
--
KNS
400 m K
1.
50.29
2 sA
KACZMAREK Natalia
KS Podlasie Bia³ystok
1998
Z/1152/14
Sen
PD
Xiamen (CHN) (M /
GW
)
2024-04-20
MM
KNS
2.
59.72
1 s1
PIASECKA Karolina
KS Podlasie Bia³ystok
2007
Z/2309/21
U18
PD
Bia³ystok (M /
E
)
2024-05-05
III
LDK!
KN B
3.
63.01
1 s1
BOGDANOWICZ Aneta
KS Podlasie Bia³ystok
2006
Z/4892/19
U20
PD
Bia³ystok (1 /
F
)
2024-05-03
IV
LDK!
4.
63.20
2 s1
ARCISZ Katarzyna
MKS Juvenia Bia³ystok
2008
Z/14399/21
U18
PD
Bia³ystok (M /
E
)
2024-05-05
IV
5.
64.47
3 s1
ZAREMBA Magdalena
KS Podlasie Bia³ystok
2007
Z/0687/22
U18
PD
Bia³ystok (M /
E
)
2024-05-05
IV
LDK!
6.
64.54
2 s1
WARSIEWICZ Karolina
MKS Juvenia Bia³ystok
2007
Z/0225/21
U18
PD
Bia³ystok (1 /
F
)
2024-05-03
--
LDK!
7.
66.62
3 s1
WYNIMKO Aleksandra
KS Podlasie Bia³ystok
2008
Z/3872/21
U18
PD
Bia³ystok (1 /
F
)
2024-05-03
--
LDK!
8.
68.82
4 s1
GO¦CIEWSKA Julia
MKS Juvenia Bia³ystok
2008
Z/10364/21
U18
PD
Bia³ystok (1 /
F
)
2024-05-03
--
9.
76.54
5 s1
MLONKA Oliwia
KS Podlasie Bia³ystok
2007
Z/3000/21
U18
PD
Bia³ystok (1 /
F
)
2024-05-03
--
LDK!
600 m K
1.
1:51.99
1 s1
BURZYÑSKA Maja
MKS Juvenia Bia³ystok
2011
Z/14400/21
U14
PD
Bia³ystok (M /
E
)
2024-05-05
--
2.
1:53.18
2 s1
CHABASIÑSKA Nikola
UKS Technik Augustów
2011
Z/4311/23
U14
PD
Bia³ystok (M /
E
)
2024-05-05
--
LDK!
3.
1:54.49
1 s2
WISZOWATA Julia
KS Podlasie Bia³ystok
2011
Z/5908/21
U14
PD
Bia³ystok (M /
E
)
2024-05-05
--
LDK!
4.
1:54.72
3 s1
BAGIÑSKA Wiktoria
MKS Juvenia Bia³ystok
2011
Z/3383/23
U14
PD
Bia³ystok (M /
E
)
2024-05-05
--
5.
1:57.30
4 s1
GLINIECKA Pola
UKS Technik Augustów
2011
Z/1680/23
U14
PD
Bia³ystok (M /
E
)
2024-05-05
--
LDK!
6.
2:01.37
2 s2
ROGOWSKA Zofia
KS Podlasie Bia³ystok
2011
Z/2887/24
U14
PD
Bia³ystok (M /
E
)
2024-05-05
--
LDK!
7.
2:01.43
3 s2
SAWICKA Zofia
KS Podlasie Bia³ystok
2011
Z/14540/21
U14
PD
Bia³ystok (M /
E
)
2024-05-05
--
LDK!
8.
2:01.83
4 s2
KICZKAJ£O Nikola
KS Podlasie Bia³ystok
2011
Z/14560/21
U14
PD
Bia³ystok (M /
E
)
2024-05-05
--
LDK!
9.
2:02.09
5 s1
MASALSKA Laura
UKS Technik Augustów
2011
Z/1679/23
U14
PD
Bia³ystok (M /
E
)
2024-05-05
--
LDK!
10.
2:02.40
6 s1
PAWLUCZUK Milena
KS Podlasie Bia³ystok
2012
Z/4079/23
U14
PD
Bia³ystok (M /
E
)
2024-05-05
--
LDK!
1000 m K
1.
2:52.92
1 s1
KARPIUK Ma³gorzata
KS Podlasie Bia³ystok
2003
Z/0431/18
U23
PD
Bia³ystok (1 /
F
)
2024-05-03
--
LDK!
KNF
2.
2:56.57
3 s1
MIKIEWICZ-£APIÑSKA Paulina
KS Podlasie Bia³ystok
1992
Z/3113/11
Sen
PD
Bia³ystok (1 /
F
)
2024-05-03
--
3.
3:08.12
4 s1
MARCISZEWSKA Klaudia
KS Podlasie Bia³ystok
2005
Z/2313/19
U20
PD
Bia³ystok (1 /
F
)
2024-05-03
--
LDK!
OSU
KN B
4.
3:23.08
1 s2
SIEÑKOWSKA Nikola
KS Podlasie Bia³ystok
2010
Z/6338/22
U16
PD
Bia³ystok (1 /
F
)
2024-05-03
V
LDK!
5.
3:23.33
5 s1
KISIEL Weronika
MKS Juvenia Bia³ystok
2006
Z/13095/21
U20
PD
Bia³ystok (1 /
F
)
2024-05-03
--
6.
3:25.84
6 s1
NIEMIEC Gabriela
MKS Juvenia Bia³ystok
2007
Z/2532/20
U18
PD
Bia³ystok (1 /
F
)
2024-05-03
--
7.
3:28.35
2 s2
NIED¬WIECKA Gabriela
KS Podlasie Bia³ystok
2010
Z/3282/24
U16
PD
Bia³ystok (1 /
F
)
2024-05-03
V
8.
3:29.52
3 s2
DZIKOWSKA Magdalena
UKS Technik Augustów
2009
Z/2413/21
U16
PD
Bia³ystok (1 /
F
)
2024-05-03
V
LDK!
9.
3:29.70
7 s1
CZARNIECKA Wiktoria
KS Podlasie Bia³ystok
2007
Z/4218/21
U18
PD
Bia³ystok (1 /
F
)
2024-05-03
--
LDK!
10.
3:30.65
8 s1
MAS£OWIECKA Aleksandra
KS Podlasie Bia³ystok
2006
Z/7401/23
U20
PD
Bia³ystok (1 /
F
)
2024-05-03
--
5000 m K
1.
16:31.49
1 s1
KARPIUK Ma³gorzata
KS Podlasie Bia³ystok
2003
Z/0431/18
U23
PD
Bia³ystok (M /
E
)
2024-05-05
I
LDK!
KNF
2.
16:43.67
2 s1
KRAWCZYÑSKA Martyna
KS Prefbet-Sonarol
2004
Z/4033/18
U23
PD
Bia³ystok (M /
E
)
2024-05-05
I
LDK!
KNF
3.
17:05.89
3 s1
KORYTKOWSKA Justyna
KS Prefbet-Sonarol
1986
Z/2255/11
Masters
PD
Bia³ystok (M /
E
)
2024-05-05
I
4.
17:14.46
4 s1
JANKOWSKA Katarzyna
KS Podlasie Bia³ystok
1994
Z/1252/11
Sen
PD
Bia³ystok (M /
E
)
2024-05-05
I
5.
17:26.88
5 s1
PARSZCZYÑSKA Izabela
KS Podlasie Bia³ystok
1988
Z/0795/11
Masters
PD
Bia³ystok (M /
E
)
2024-05-05
II
6.
18:18.74
6 s1
MIKIEWICZ-£APIÑSKA Paulina
KS Podlasie Bia³ystok
1992
Z/3113/11
Sen
PD
Bia³ystok (M /
E
)
2024-05-05
III
DNF
GRABOWSKA Wiktoria
KS Prefbet-Sonarol
()
2005
Z/4612/19
U20
PD
Bia³ystok (M /
E
)
2024-05-05
--
LDK!
OSU
5 km K
1.
16:51
0 +
BERNARDELLI Iwona
KS Prefbet-Sonarol
1985
Z/1932/11
Masters
PD
Sevilla (ESP) (M /
E
)
2024-01-28
I
KNS
2.
17:28
46 +
BAÑKOWSKA Anna
KS Podlasie Bia³ystok
1990
Z/3112/11
Sen
PD
Sevilla (ESP) (M /
B
)
2024-02-18
II
10000 m K
1.
34:06.14
6 s1
KARPIUK Ma³gorzata
KS Podlasie Bia³ystok
2003
Z/0431/18
U23
PD
Ustka (M /
B
)
2024-04-13
I
LDK!
KNF
2.
34:15.31
7 s1
BERNARDELLI Iwona
KS Prefbet-Sonarol
1985
Z/1932/11
Masters
PD
Ustka (M /
B
)
2024-04-13
I
KNS
3.
35:12.04
8 s1
KRAWCZYÑSKA Martyna
KS Prefbet-Sonarol
2004
Z/4033/18
U23
PD
Ustka (M /
B
)
2024-04-13
I
LDK!
KNF
4.
35:43.73
9 s1
KORYTKOWSKA Justyna
KS Prefbet-Sonarol
1986
Z/2255/11
Masters
PD
Ustka (M /
B
)
2024-04-13
I
10 km K
1.
33:25
37
BAÑKOWSKA Anna
KS Podlasie Bia³ystok
1990
Z/3112/11
Sen
PD
Valencia (ESP) (M /
E
)
2024-01-14
M
2.
34:06
0 +
BERNARDELLI Iwona
KS Prefbet-Sonarol
1985
Z/1932/11
Masters
PD
Sevilla (ESP) (M /
E
)
2024-01-28
I
KNS
3.
36:07
25
JANKOWSKA Katarzyna
KS Podlasie Bia³ystok
1994
Z/1252/11
Sen
PD
Kraków (M)
2024-04-13
I
Pó³maraton K
1.
1:13:17
3
BAÑKOWSKA Anna
KS Podlasie Bia³ystok
1990
Z/3112/11
Sen
PD
Warszawa (M /
E
)
2024-03-24
M
2.
1:13:26
40 +
BERNARDELLI Iwona
KS Prefbet-Sonarol
1985
Z/1932/11
Masters
PD
Sevilla (ESP) (M /
B
)
2024-02-18
M
KNS
3.
1:18:27
8
PARSZCZYÑSKA Izabela
KS Podlasie Bia³ystok
1988
Z/0795/11
Masters
PD
Warszawa (M /
E
)
2024-03-24
I
4.
1:18:56
4
JANKOWSKA Katarzyna
KS Podlasie Bia³ystok
1994
Z/1252/11
Sen
PD
Wi±zowna (2)
2024-02-25
I
Maraton K
1.
2:30:47
30
BERNARDELLI Iwona
KS Prefbet-Sonarol
1985
Z/1932/11
Masters
PD
Sevilla (ESP) (M /
B
)
2024-02-18
MM
KNS
2.
2:31:25
34
BAÑKOWSKA Anna
KS Podlasie Bia³ystok
1990
Z/3112/11
Sen
PD
Sevilla (ESP) (M /
B
)
2024-02-18
MM
3.
2:41:50
26 f40
JAGIELSKA Ewa
KS Prefbet-Sonarol
1982
Z/1542/14
Masters
PD
Toruñ (M)
2024-03-23
I
4.
3:29:26
230 f50
KUCZKO Agnieszka Mariola
KS Podlasie Bia³ystok
1971
Z/0976/24
Masters
PD
Toruñ (M)
2024-03-23
III
Bieg 6-godzinny K
1.
64288
8
KUCZKO Agnieszka Mariola
KS Podlasie Bia³ystok
1971
Z/0976/24
Masters
PD
Warszawa (M)
2024-04-20
--
Prze³aj K pomiar rêczny
1.
:06:31 r
3b1
SIEÑKOWSKA Nikola
KS Podlasie Bia³ystok
2010
U16
PD
Bia³a Podlaska (1)
2024-03-23
2.
:06:47 r
6b1
MALICKA Julia
KS Podlasie Bia³ystok
2010
U16
PD
Bia³a Podlaska (1)
2024-03-23
3.
:06:50 r
7b1
CZARNOWICZ Aleksandra
KS Podlasie Bia³ystok
2010
U16
PD
Bia³a Podlaska (1)
2024-03-23
4.
:07:01 r
11b1
SZULC Gabriela
KS Podlasie Bia³ystok
2010
U16
PD
Bia³a Podlaska (1)
2024-03-23
5.
:07:08 r
14b1
CZARNOCKA Patrycja
KS Podlasie Bia³ystok
2010
U16
PD
Bia³a Podlaska (1)
2024-03-23
6.
:07:14 r
17b1
JAG£OWSKA Marcelina
UKS Technik Augustów
2010
U16
PD
Bia³a Podlaska (1)
2024-03-23
7.
:07:14 r
18b1
KONIECKO Izabela
UKS Technik Augustów
2010
U16
PD
Bia³a Podlaska (1)
2024-03-23
8.
:07:21 r
20b1
MELLER Martyna
KS Podlasie Bia³ystok
2010
U16
PD
Bia³a Podlaska (1)
2024-03-23
9.
:07:57 r
23b1
ULIKOWSKA Sandra
LUKS Hañcza Suwa³ki
2009
U16
PD
Bia³a Podlaska (1)
2024-03-23
10.
:08:00 r
24b1
SMOCZEK Michalina
UKS Technik Augustów
2010
U16
PD
Bia³a Podlaska (1)
2024-03-23
100 m p³ J M£ K
1.
18.91
1 s1
BUDZISZ Kinga
KS Podlasie Bia³ystok
2007
Z/3837/21
U18
PD
Bia³ystok (M /
E
)
2024-05-05
-1.2
--
LDK!
OSU
KN B
DQ
BACZYÑSKA Zuzanna
KS Podlasie Bia³ystok
()
2007
Z/4689/22
U18
PD
Bia³ystok (M /
E
)
2024-05-05
-1.2
--
OSU
KN B
100 m p³ K
1.
15.96
1 s1
ZACZKIEWICZ Oliwia
KS Podlasie Bia³ystok
2003
Z/3886/17
U23
PD
Bia³ystok (M /
E
)
2024-05-05
-1.2
III
LDK!
2.
17.07
2 s1
WYSZKOWSKA Aleksandra
KS Podlasie Bia³ystok
2006
Z/0883/20
U20
PD
Bia³ystok (M /
E
)
2024-05-05
-1.2
IV
LDK!
3.
17.95
3 s1
KASPERUK Aleksandra
KS Podlasie Bia³ystok
2005
Z/4193/20
U20
PD
Bia³ystok (M /
E
)
2024-05-05
-1.2
--
Wzwy¿ K
1.
1.68
1
JASIELON Julia
LUKS Hañcza Suwa³ki
2009
Z/0139/20
U16
PD
Bia³ystok (M /
E
)
2024-05-05
II
LDK!
2.
1.65
2
BERNATOWICZ Anna
KS Podlasie Bia³ystok
1997
Z/1436/13
Sen
PD
Bia³ystok (M /
E
)
2024-05-05
II
3.
1.60
3
ULIKOWSKA Sandra
LUKS Hañcza Suwa³ki
2009
Z/1670/23
U16
PD
Bia³ystok (M /
E
)
2024-05-05
III
LDK!
4.
1.55
2
DZIESZKO Patrycja
GOKSiT Suchowola
2008
Z/5511/22
U18
PD
Bia³ystok (1 /
F
)
2024-05-03
III
LDK!
5.
1.50
3
SMORCZEWSKA Pola
KS Podlasie Bia³ystok
2009
Z/1845/23
U16
PD
Bia³ystok (1 /
F
)
2024-05-03
IV
LDK!
OSU
6.
1.40
4
GILEWSKA Joanna
GOKSiT Suchowola
2011
Z/0115/23
U14
PD
Bia³ystok (1 /
F
)
2024-05-03
V
LDK!
7.
1.35
5
PROCHORSKA Natalia
UKS Czwórka Bia³ystok
2009
Z/2109/24
U16
PD
Bia³ystok (1 /
F
)
2024-05-03
--
8.
1.35
6
MARCHEL Kornelia
GOKSiT Suchowola
2011
Z/0125/23
U14
PD
Bia³ystok (1 /
F
)
2024-05-03
--
LDK!
9.
1.25
7
BUS£OWSKA Patrycja
GOKSiT Suchowola
2012
Z/5618/23
U14
PD
Bia³ystok (1 /
F
)
2024-05-03
--
LDK!
10.
1.20
8
SIENKIEWICZ Magdalena
GOKSiT Suchowola
2011
Z/0121/23
U14
PD
Bia³ystok (1 /
F
)
2024-05-03
--
LDK!
W dal K
1.
5.66
1
BOGUSZEWSKA Klaudia
KS Podlasie Bia³ystok
2005
Z/4815/19
U20
PD
Bia³ystok (M /
E
)
2024-05-05
+0.5
II
LDK!
KN B
2.
5.42
1
RACZKOWSKA Gabriela
KS Podlasie Bia³ystok
2006
Z/1708/22
U20
PD
Bia³ystok (1 /
F
)
2024-05-03
+0.6
II
LDK!
OSU
KN B
3.
5.18
3
DYDZIÑSKA Nadia
LUKS Hañcza Suwa³ki
2006
Z/5612/19
U20
PD
Bia³ystok (M /
E
)
2024-05-05
+0.6
III
LDK!
KN B
4.
5.06
2
SALNIKOW Pola
KS Podlasie Bia³ystok
2008
Z/10649/21
U18
PD
Bia³ystok (1 /
F
)
2024-05-03
-0.7
IV
LDK!
OSU
KN B
5.
5.03
3
GÓRALCZYK Aneta
LKS Narew £om¿a
2008
Z/3710/24
U18
PD
Bia³ystok (1 /
F
)
2024-05-03
-0.1
IV
6.
4.79
6
SKAR¯YÑSKA Natalia
KS Podlasie Bia³ystok
2009
Z/0521/24
U16
PD
Bia³ystok (M /
E
)
2024-05-05
-0.1
V
7.
4.43
9
CHOJNOWSKA Oliwia
LKS Narew £om¿a
2009
Z/0913/23
U16
PD
Bia³ystok (M /
E
)
2024-05-05
-0.1
--
8.
4.39
10
OSTAPOWICZ Magdalena
KS Podlasie Bia³ystok
2008
Z/7388/23
U18
PD
Bia³ystok (M /
E
)
2024-05-05
-0.3
--
9.
4.06
5
SOKO£OWSKA Patrycja
UKS Rotmistrz Ciechanowiec
2009
Z/1069/23
U16
PD
Bia³ystok (1 /
F
)
2024-05-03
+1.2
--
LDK!
10.
4.05
6
PROCHORSKA Natalia
UKS Czwórka Bia³ystok
2009
Z/2109/24
U16
PD
Bia³ystok (1 /
F
)
2024-05-03
+0.6
--
Kula (3) K
1.
11.48
1
ONISZCZUK Oksana
KS Podlasie Bia³ystok
2009
Z/6366/22
U16
PD
Bia³ystok (1 /
F
)
2024-05-03
III
LDK!
2.
10.78
2
MAS£OWSKA Weronika
GOKSiT Suchowola
2008
Z/1354/21
U18
PD
Bia³ystok (1 /
F
)
2024-05-03
IV
LDK!
3.
9.76
3
BUJNAROWSKA Antonina
LUKS Atletic Bia³ystok
2008
Z/5510/22
U18
PD
Bia³ystok (1 /
F
)
2024-05-03
--
4.
8.53
4
SK£ODOWSKA Sylwia
UKS Rotmistrz Ciechanowiec
2007
Z/1230/23
U18
PD
Bia³ystok (1 /
F
)
2024-05-03
--
5.
8.46
5
TURKOWSKA Julia
GOKSiT Suchowola
2009
Z/0153/24
U16
PD
Bia³ystok (1 /
F
)
2024-05-03
--
LDK!
6.
8.37
6
FRANCISZKOWICZ Ola
GOKSiT Suchowola
2007
Z/0038/21
U18
PD
Bia³ystok (1 /
F
)
2024-05-03
--
LDK!
7.
8.27
7
SOBOLEWSKA Natalia
GOKSiT Suchowola
2009
Z/0156/24
U16
PD
Bia³ystok (1 /
F
)
2024-05-03
--
8.
8.12
8
KRYÑSKA Zuzanna
UKS Rotmistrz Ciechanowiec
2010
Z/5154/22
U16
PD
Bia³ystok (1 /
F
)
2024-05-03
--
LDK!
9.
7.79
9
KOSSAKOWSKA Karolina
KS Podlasie Bia³ystok
2010
Z/4073/23
U16
PD
Bia³ystok (1 /
F
)
2024-05-03
--
LDK!
10.
7.68
10
MAS£OWSKA Klara
KS Podlasie Bia³ystok
2010
Z/14552/21
U16
PD
Bia³ystok (1 /
F
)
2024-05-03
--
LDK!
Kula (4) K
1.
17.66
1
KARDASZ Klaudia
KS Podlasie Bia³ystok
1996
Z/1449/12
Sen
PD
Athina (GRE) (M /
C
)
2024-04-24
MM
KNS
2.
14.12
3
KARWOWSKA Martyna
KS Podlasie Bia³ystok
2001
Z/1954/15
Sen
PD
Bia³ystok (M /
E
)
2024-05-05
I
3.
12.62
4
CHARKIEWICZ Wiktoria
KS Podlasie Bia³ystok
2003
Z/1458/20
U23
PD
Bia³ystok (M /
E
)
2024-05-05
I
KN B
4.
12.60
5
WO¬NIAK Dominika
KS Podlasie Bia³ystok
2004
Z/4782/17
U23
PD
Bia³ystok (M /
E
)
2024-05-05
I
LDK!
5.
10.76
6
MIELECH Gabriela
KS Podlasie Bia³ystok
2007
Z/3296/20
U18
PD
Bia³ystok (M /
E
)
2024-05-05
III
LDK!
OSU
KN B
6.
8.22
2
SIEÑKO Karolina
GOKSiT Suchowola
2006
Z/1450/20
U20
PD
Bia³ystok (1 /
F
)
2024-05-03
--
LDK!
7.
8.00
3
JANKOWSKA Ewa
UKS Rotmistrz Ciechanowiec
2006
Z/13241/21
U20
PD
Bia³ystok (1 /
F
)
2024-05-03
--
Dysk (0.75) K
1.
29.21
1
SADOWSKA Julia
KS Podlasie Bia³ystok
2009
Z/4282/21
U16
PD
Bia³ystok (1 /
F
)
2024-05-03
IV
LDK!
2.
29.02
2
KRYÑSKA Zuzanna
UKS Rotmistrz Ciechanowiec
2010
Z/5154/22
U16
PD
Bia³ystok (1 /
F
)
2024-05-03
IV
LDK!
3.
25.47
3
KUDLAK Laura
KS Parkiet Hajnówka
2010
Z/0239/23
U16
PD
Bia³ystok (1 /
F
)
2024-05-03
V
LDK!
4.
24.99
4
FASZCZEWSKA Maja
UKS Rotmistrz Ciechanowiec
2010
Z/1705/22
U16
PD
Bia³ystok (1 /
F
)
2024-05-03
V
LDK!
5.
24.02
5
SOBOLEWSKA Natalia
GOKSiT Suchowola
2009
Z/0156/24
U16
PD
Bia³ystok (1 /
F
)
2024-05-03
V
6.
21.18
6
ZANIEWSKA Amelia
GOKSiT Suchowola
2009
Z/4633/21
U16
PD
Bia³ystok (1 /
F
)
2024-05-03
--
LDK!
7.
21.06
7
TURKOWSKA Julia
GOKSiT Suchowola
2009
Z/0153/24
U16
PD
Bia³ystok (1 /
F
)
2024-05-03
--
LDK!
8.
20.01
8
AKONOM Weronika
UKS Rotmistrz Ciechanowiec
2009
Z/1279/23
U16
PD
Bia³ystok (1 /
F
)
2024-05-03
--
LDK!
9.
18.50
9
BUJNAROWSKA Bogumi³a
LUKS Atletic Bia³ystok
2009
Z/2713/24
U16
PD
Bia³ystok (1 /
F
)
2024-05-03
--
10.
18.31
10
KOSSAKOWSKA Karolina
KS Podlasie Bia³ystok
2010
Z/4073/23
U16
PD
Bia³ystok (1 /
F
)
2024-05-03
--
LDK!
Dysk (1) K
1.
28.50
1
MAS£OWSKA Weronika
GOKSiT Suchowola
2008
Z/1354/21
U18
PD
Bia³ystok (1 /
F
)
2024-05-03
IV
LDK!
2.
27.68
2
FRANCISZKOWICZ Ola
GOKSiT Suchowola
2007
Z/0038/21
U18
PD
Bia³ystok (1 /
F
)
2024-05-03
IV
LDK!
3.
25.06
3
MOCZULSKA Angelika
UKS Rotmistrz Ciechanowiec
2005
Z/3584/20
U20
PD
Bia³ystok (1 /
F
)
2024-05-03
--
4.
22.22
4
SK£ODOWSKA Sylwia
UKS Rotmistrz Ciechanowiec
2007
Z/1230/23
U18
PD
Bia³ystok (1 /
F
)
2024-05-03
--
5.
14.25
5
WYSZYÑSKA Julia
UKS Rotmistrz Ciechanowiec
2007
Z/1003/24
U18
PD
Bia³ystok (1 /
F
)
2024-05-03
--
M³ot (4) K
1.
68.57
2
RÓ¯AÑSKA Ewa
KS Podlasie Bia³ystok
2000
Z/3814/15
Sen
PD
Bia³ystok (M /
E
)
2024-05-05
M
KNS
Oszczep (500) K
1.
26.66
1
MALINOWSKA Monika
KS Podlasie Bia³ystok
2009
Z/5988/23
U16
PD
Bia³ystok (1 /
F
)
2024-05-03
--
LDK!
2.
26.65
2
CZAUSZ Wiktoria
KS Podlasie Bia³ystok
2009
Z/6388/22
U16
PD
Bia³ystok (1 /
F
)
2024-05-03
--
LDK!
3.
25.92
3
MAZURCZYK Julia
KS Podlasie Bia³ystok
2009
Z/4280/21
U16
PD
Bia³ystok (1 /
F
)
2024-05-03
--
LDK!
4.
25.40
4
SADOWSKA Julia
KS Podlasie Bia³ystok
2009
Z/4282/21
U16
PD
Bia³ystok (1 /
F
)
2024-05-03
--
LDK!
5.
23.62
6
KUDLAK Laura
KS Parkiet Hajnówka
2010
Z/0239/23
U16
PD
Bia³ystok (1 /
F
)
2024-05-03
--
LDK!
6.
23.37
7
WI¦NIEWSKA Karolina
KS Podlasie Bia³ystok
2010
Z/1562/24
U16
PD
Bia³ystok (1 /
F
)
2024-05-03
--
LDK!
7.
22.55
8
£UCZAJ Martyna
KS Podlasie Bia³ystok
2009
Z/6396/22
U16
PD
Bia³ystok (1 /
F
)
2024-05-03
--
LDK!
8.
15.00
10
RACZYNIAK Ewa
UKS Rotmistrz Ciechanowiec
2007
Z/4235/24
U18
PD
Bia³ystok (1 /
F
)
2024-05-03
--
9.
14.63
11
TYMIÑSKA Karolina
UKS Rotmistrz Ciechanowiec
2007
Z/4279/24
U18
PD
Bia³ystok (1 /
F
)
2024-05-03
--
10.
14.38
12
NIEMYJSKA Emilia
UKS Rotmistrz Ciechanowiec
2010
Z/4293/24
U16
PD
Bia³ystok (1 /
F
)
2024-05-03
--
LDK!
Oszczep (600) K
1.
62.03
1
ANDREJCZYK Maria
LUKS Hañcza Suwa³ki
1996
Z/1412/12
Sen
PD
Bia³ystok (M /
E
)
2024-05-05
MM
KNS
2.
48.87
3
ANDRUKONIS Gabriela
KS Podlasie Bia³ystok
2002
Z/3069/17
U23
PD
Bia³ystok (M /
E
)
2024-05-05
I
KNF
3.
29.43
1
PIEKARSKA Weronika
UKS Czwórka Bia³ystok
2006
Z/2636/23
U20
PD
Bia³ystok (1 /
F
)
2024-05-03
--
4.
25.12
2
GREGORCZYK Roksana
KS Podlasie Bia³ystok
2006
Z/4038/23
U20
PD
Bia³ystok (1 /
F
)
2024-05-03
--
5.
24.23
3
ZACHARZ Wiktoria
UKS Czwórka Bia³ystok
2006
Z/1291/22
U20
PD
Bia³ystok (1 /
F
)
2024-05-03
--
Chód 3 km K
1.
22:15.36 mx
7 s1
WOROÑCZUK Antonina
KS Parkiet Hajnówka
2009
Z/0238/23
U16
PD
Warszawa (M /
F
)
2024-03-27
--
LDK!
bieg mountain classic K
1.
1:55:12
6
KRASZPULSKA Magdalena
KS Prefbet-Sonarol
1987
Z/8092/21
Masters
PD
Szczawnica (M)
2024-04-20
--
2.
2:10:07
15
CHE£MIÑSKA Katarzyna
UKS Technik Augustów
1999
Z/1656/24
Sen
PD
Szczawnica (M)
2024-04-20
--
W nawiasie klub z wybranego sezonu | Najechanie wska¼nikiem na ikonê
poka¿e zmiany klubowe | Klikniêcie
przej¶cie do
HEAD2HEAD
© by Pilar 2007-2019 Generowanie strony - 6.5738019943237 sekund